Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?


Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które erekcja mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu cialis w zelu
jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Obecnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza problemy z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne okoliczności. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.


Sorry, comments are closed!